Мешканців Козацького старостинського округу закликають перереєструватись до Новокаховського УПСЗН

З початку 2021 року всі пільгові категорії населення Козацького старостинського округу Новокаховської громади Херсонщини будуть обслуговуватись через Новокаховське управління праці та соціального захисту населення.

Як повідомили редакції Online НК у відділі Козацького старостинського округу, в зв’язку з цим серед населення проводиться широка інфоромаційно-роз’яснювальна робота щодо необхідності подання документів громадянами пільгових категорій (багатодітні сім’ї, учасники ВВВ – 13, діти війни – 340, інваліди війни – 1, вдови загиблих ветеранів – 13, малолітні в’язні – 4, учасники бойових дій в Афганістані – 8 та АТО – 28), які перебувають на обліку у Бериславському УСЗН до Новокаховського УПСЗН.

Особлива увага приділяється громадянам похилого віку, які не можуть самостійно пересуватися, одиноким та одиноко проживаючим громадянам. Також проводиться робота серед внутрішньо-переміщених осіб, щодо необхідності зняття з обліку в УСЗН Бериславської РДА та взяття на облік в УПСЗН Новокаховської міської ради.

У зв’язку із загостренням ситуації із захворюваності на COVID-19 КОНСУЛЬТАЦІЇ з соціальних питань надаються в телефонному режимі за телефоном (05546) 53-5-04.