До Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана у Новокаховській громаді провели благодійну акцію

У Новій Каховці підвели підсумки Всеукраїнської благодійної акції «Милосердя», яка проводиться перед Міжнародним днем людей похилого віку.

Про це редакції Online НК повідомили у територіальному центрі соціального обслуговування територіальної громади.

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні це також і День ветерана.

День тих, кому довелося багато пережити – відновлювати зруйновані міста і села в післявоєнний час, виховувати дітей, передаючи їм кращі людські якості – любов до своєї країни.

Відзначення Міжнародного дня людей похилого віку вже стало доброю традицією на території Новокаховської міської об’єднаної територіальної громади. Цей день є символом єдності і спадковості поколінь – прекрасна можливість сказати теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни і праці, і взагалі всім людям поважного віку за розбудову та розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість.

Ми мало замислюємося над тим, хто ж такі “особи похилого віку”, чим маємо завдячувати їм. Передусім, це люди, які піднялися на найвищі вершини життя, з яких воно бачиться більш реальним, без оман. Їхнє найбільше багатство – досвід, знання, вміння, мудрість.

Щиро і сердечно вітаємо із святом вашої осені. І нехай вона буде сонячною і теплою, тихою і спокійною. З душевним трепетом і теплом   висловлюємо вам сердечні слова вдячності за тяжку працю, подвиги та чесноти. Прийміть від нас побажання міцного здоров’я, щастя і добробуту, добра, радості, довголіття, миру та злагоди. Нехай в цьому стрімкому світі завжди по-особливому світиться родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги й любові.

З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку, з метою вшанування цих людей, розпорядженням міського голови від 01 вересня 2021 року № 272-р «Про організацію та проведення на території Новокаховської міської територіальної громади Всеукраїнської благодійної акції «Милосердя» щорічно проводиться Всеукраїнська благодійна акція «Милосердя згідно якої активізується робота щодо залучення в акції підприємств, установ, організацій всіх форм власності і господарювання.

Особливе місце у вирішенні цих питань займає благодійництво, яке набуває все більшого поширення у всьому світі. Благодійники – це люди з великими серцями: роблять гарні справи, поспішають туди, де потрібна допомога. Безкорисливо, за покликом душі, вони творять добро.

Висловлюємо щиру подяку керівникам, організаціям, установам, які прийняли участь в акції та перерахували кошти на благодійний рахунок, це: КП «Новокаховський міський ринок», ФОП В.Багіров та О.Багірова, ТОВ «Стоматологічна поліклініка», Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради, Новокаховський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів, Фінансове управління, Пенсійний фонд, автоцентр «Шкода», КП «Парк культури та відпочинку».

У рамках проведення в місті Всеукраїнської благодійної акції „Милосердя” 01 жовтня 2021 року 12 громадянам похилого віку та ветеранам, якими опікується територіальний центр буде надано грошову допомогу у загальній сумі 3600,00 грн.

Особлива подяка ТОВ «Південмлин» Мороз Зінаїді Мар’янівні та ФОП Дмитро Колесник, які забезпечили громадян похилого віку макаронними виробами, борошном, олією та крупами.

Відзначаємо бездоганну роботу до Міжнародного дня людей похилого віку голові ФГ «Зоря Каховщини» Леоніду Кириченко, який вже не перший рік опікується пенсіонерами та особами з інвалідністю, що знаходяться на обслуговуванні в територіальному центрі, їх буде забезпечено овочевою продукцією – морквою, цибулею та буряком. Через соціальних робітників територіального центру буде здійснено доставку овочів за адресою проживання підопічних.

Також велика подяка підприємцю Сергію Стародубцю (фірма «Світ техніки»), керівнику «Роганські ковбаси», директору ТОВ «Берислав-хлібозавод» Тетяні Паніній, ФОП Надії Поляк-Гончаровій «Перша Пекарня Твого Міста» за надану спонсорську допомогу продуктами в організації солодких подарунків для громадян, які знаходяться на обліку у відділенні денного перебування територіального центру, для ветеранів та громадян похилого віку.

Акція «Милосердя» одним днем не закінчується, а триває і далі, тим більше, що осінь – саме той час, коли треба допомогти старим та немічним людям.