Юна майстриня з Новокаховської ОТГ здобула перемогу у Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості

Читачка Обривської сільської бібліотеки Новокаховської ОТГ Олександра Бусигіна взяла участь у Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості «Незалежна і єдина — моя Україна!» у номінації «Вишиванка».

Про це редакції Online НК повідомила керівник відділу культури і туризму територіальної громади Наталія Зарудна.

Конкурс започаткований з нагоди відзначення 30-річчя незалежності України у 2021 для дітей України і проводився Національною бібліотекою України для дітей та спільно з Національною спілкою художників України, Київською державною академією декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука, ГО «Українська асоціація працівників бібліотек для дітей», Видавництвом «Vivat» за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

До участі у Конкурсі долучилося понад 3000 учасників. На розгляд Головного журі надійшло 227 робіт з регіонів, з них 190 — індивідуальних та 37 — колективних. У конкурсі брала участь читачка Обривської сільської бібліотеки Олександра Бусигіна, яка своєю роботою в стилі художньої вишивки-панно-оберіг здобула перемогу у Всеукраїнському турі конкурсу в номінації «Вишивка». Переможниця отримала чудові призи від спонсорів Конкурсу: ТОВ «АВК КОНФЕКШІНЕРІ», видавництва «Vivat», ТМ KORMIL та ТзОВ «Явір-Інвест».

Щиро вітаємо юну майстриню-переможницю і бажаємо подальшого творчого натхнення і нових перемог та звершень!

Роботи переможців Всеукраїнського конкурсу можна подивитись за посиланням.