«Ми підтримуємо кожне діюче промислове підприємство громади,» – міський голова Нової Каховки

Сьогодні, 11 вересня, міський голова Нової Каховки в межах свого традиційного річного звіту за підсумками діяльності у 2019-2020 роках зустрічався з працівниками одного з найбільших промислових підприємств міста та  Херсонщини – ТОВ «Енерджи Продакт», повідомляє Online НК.

На зустріч, яка відбулась біля воріт до головного корпусу підприємства, зібрались працівники  двох змін – нічної та ранішньої.

Володимир Коваленко стисло розповів присутнім про основні завдання міської влади та про те, що реально зроблено для поліпшення умов життя мешканців Новокаховської громади за рік, що минув від минулорічного жовтня.

Не оминув міський голова у своєму виступі проблеми, які зараз є в роботі тих промислових підприємств, що залишились у місті: втрата останніх ринків збуту та відсутність замовлень на їх продукцію від підприємств України. Серед них «завод газобетону», як його називають мешканці у Новій Каховці, є виключенням. Підприємство має закази, у робітників є зарплати, а у міста є відрахування до бюджету.

Володимир Коваленко запевнив працівників у своїй повній підтримці підприємства і створенні умов, що залежать від міської влади, для сталої та прибуткової діяльності.

Одне з запитань, що задав працівників заводу, стосувалось ремонту автомобільного мосту через Північно-Кримський канал у Таврійську. Адже з цієї причини пісок для потреб виробництва, що надходить до річкового порту, змушені везти аж через міст у Цукурах. А це дуже невигідно.

Володимир Коваленко розповів, що це питання постійно знаходилось у зоні уваги влади Нової Каховки і Таврійська. Але міст знаходиться на балансі Херсонського Укравтодору і ми не маємо права проводити там роботи. Останній раз це питання обласною владою опрацьовувалось влітку минулого року. Але на 2020 рік грошей на нього не виділили. Що буде у наступному році – теж поки точно не відомо. «Боремося…» – так закінчив мер свою відповідь.

Ще кілька питань стосувались координації дій комунальних підприємств міста з прибирання міської території, негараздах в освітленні пішохідних доріжок на вулицях міста. Всі питання були взяті міським головою на контроль для вжиття заходів щодо усунення недоліків.

На закінчення зустрічі міський голова традиційно закликав присутніх на місцевих виборах, що відбудуться 25 жовтня, не довіряти партійним брендам, а шукати у списках партій тих людей, яким виборці особисто довіряють та які своїми діями вже доказали свою чесність, порядність та готовність працювати на інтереси громади, а не тих партійних функціонерів, які партії і свої погляди змінюють у відповідності до «політичної доцільності».

Наша довідка: ТОВ «Енерджи Продакт», підприємство з виробництва газобетону, розташовано та зареєстровано у Новій Каховці. Річний обсяг виробництва продукції до 450 тис. куб. м газобетону. Річний обсяг реалізації продукції близько 600 млн. грн. На підприємстві працює біля 400 робітників. Підприємство працює в режимі 24/7 у чотири зміни. Середня заробітна плата працівників близько 18 тис. грн.