Крик душі, або чому новокаховських дітей ніхто не вчить цінувати прекрасне

День знань в Новій Каховці, що на Херсонщині, школи відзначили по-різному, адже в процес святкування втрутилась пандемія. Після першого уроку діти пішли додому, або з батьками до кав’ярень ласувати смачненьким.

Але окрім кав’ярень і атракціонів у Новій Каховці до 1 вересня було підготовлено багато інших локацій, де теж чекали на дітей з батьками або вчителями. Однією з них була картинна галерея ім. А. С. Гавдзинського, повідомляє Online НК.

Ось що з цього приводу на своїй сторінці у Фейсбук написала директор галереї пані Олена Михайленко:

“Сьогодні картинна галерея ім. А. С. Гавдзинського і її співробітники працювали для вас… як і кожний день, але вхід був вільним…
Подивитися є що, та немає кому дивитися…
Куди ви водите своїх дітей після Першого дзвоника, цікаво? Напевне, в кафе на морозиво? Так батьки ж це робили все літо!!! Та й морозивом зараз не здивуєш дітей… Чому б цього разу по дорозі до того ж самого кафе не зайти на півгодини до галереї? Невже ви не розумієте, що без мистецтва душа дитяча черствішає! Ми відкрили дві виставки дитячих робіт до цього дня – неперевершені виставки, маю сказати, виставки тих дітей, яким мистецтво не байдуже.
Ми відкриваємо за рік 30 виставок різних!
Шкода до сліз… ані вчителів, ані батьків з дітьми!
Це жах!
Даруйте мені мій настрій – вбили без зброї,” – написала пані Михайленко.