Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко відвідав медичні заклади Нової Каховки

Сьогодні, 9 жовтня, Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко під час візиту до Нової Каховки проінспектував медичні заклади територіальної громади.

Як повідомила редакції Online НК генеральний директор КНП “ЦПСМД міста Нова Каховка” Олена Ходорковська, Віктор Ляшко відвідав центр вакцинації в Центрі первинної медико-санітарної допомоги, денний стаціонар, центр лабораторної діагностики, поспілкувався з працівниками та відвідувачами закладу.

Міністр охорони здоров’я був приємно вражений позитивними змінами, яких зазнала первинна ланка медицини Новокаховської громади за останні півтора роки.

Генеральный директор КНП “Центральна міська лікарня міста Нова Каховка” Наталія Гончарова розповіла, що в лікарні Віктор Ляшко відвідав корпус, який призначений для лікування хворих на COVID-19: інфекційне відділення, та відділення інтенсивної терапії. Також міністр побував у приймальному відділенні, поцікавився, чи є в наявності апаратура, яка передбачена президентською програмою, задавав питання стосовно оплати праці медичних працівників.

Наталія Гончарова в ході інспекції зауважила, що Нова Каховка є географічним центром Херсонської області, тому є неохідність у оснащені міської лікарні сучасною діагностичною апаратурою, адже добиратися до обласного центру мешканцям, наприклад, Генічеського району, набагато довше і дорожче, ніж до Нової Каховки. Віктор Ляшко вислухав наведені аргументи і запевнив, що найближчим часом в Новокаховську лікарню буде придбано такий необхідний ангіограф (цифровий рентген-апарат, який дозволяє за допомогою іонізуючого (рентгенівського) випромінювання обстежувати і лікувати судини різних органів і систем), а також МРТ та маммограф.

Також керівник Новокаховської лікарні обговорила з міністром охорони здоров’я необхідність придбання більш потужної кисневої станції.