За минулий тиждень на Херсонщині 70 людей захворіли на COVID-19

За останній тиждень (з 28 серпня по 3 вересня) в області проведено 2849 ПЛР-досліджень та 8620 досліджень методом ІФА на виявлення коронавірусу. Про це сьогодні на брифінгу повідомив  очільник Херсонщини Юрій Гусєв, інформуючи місцеві ЗМІ про епідемічну ситуацію в області та важливі події за тиждень.

(Зафіксовано 70 лабораторно підтверджених випадків на COVID-19 і 41 одужання. Померло 3 людини)

За останню добу проведено 440 ПЛР-досліджень та 1804 дослідження методом ІФА на виявлення коронавірусу. Зафіксовано 9 нових лабораторно підтверджених випадків на COVID-19 і 10  одужань.  Сьогодні на ранок маємо ще 1 одужання

Тож наразі в області 444 лабораторно підтверджених випадки захворювання на коронавірус.

З них:

300 людей побороли недуг,

132- інфіковано на COVID-19,

12 – померли.

Події за тиждень

ПОЧАТОК НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

1 вересня понад 400 навчальних закладів відкрило свої двері для школярів.

Ми доклали максимум зусиль, аби він почався безпечно для всіх: учнів, учителів, батьків. Тривала довга підготовка шкіл відповідно до рекомендацій МОЗ:

  • Персонал закладу освіти допускається до роботи після температурного скринінгу та за умови використання засобів індивідуального захисту.
  • Батьки – мають здійснювати температурний скринінг та забезпечення учнів масками.
  • Захисні маски можна не використовувати під час проведення занять у навчальних приміщеннях, але пересуваючись закладом – їх треба обов’язково одягати.
  • Якщо в учня виявлено ознаки ГРВІ, його необхідно ізолювати у спеціальному приміщенні школи й невідкладно зв’язатись із батьками.
  • Якщо COVID-19 підтвердився, клас такого учня направляється на самоізоляцію і переходить на дистанційне навчання.

МОСТОПЕРЕХІД
Двічі на цьому тижні я відвідував будівельний майданчик. Відновити спорудження об’єкта дав Президент України Володимир Зеленський під час робочого візиту до Херсонської області 20 серпня цього року.

3 вересня
Наразі підрядником вже завезена техніка на об’єкт, готується майданчик для накопичення матеріалів, планується підключення електроенергії, відпрацьовано систему взаємодії з організаціями, послуги яких необхідні для доступу до комунікацій.

ВАЖЛИВО! Верховна Рада розглядає питання виділення 300 мільйонів гривень на забезпечення будівництва мостопереходу в цьому році.

Сьогодні в Херсоні розпочинається грандіозний фестиваль сучасного мистецтва “ГогольFest”. Вранці ми зустріли ГогольTrain 2020 з хедлайнерами фестивалю – гуртом «ДахаБраха».

Більше 50 унікальних мистецьких подій чекають на херсонців та гостей міста з 4 по 6 вересня. Запрошую херсонців долучится до заходів!

Сьогодні бійці 57 окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Запорізької Січі Костя Гордієнка повернулися із району виконання бойових завдань на місце постійної дислокації у м. Нова Каховка.

Також сьогодні в рамках реалізації національної програми «Велике будівництво» на Херсонщині розпочинаються підготовчі роботи з ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Р-47 Херсон – Нова Каховка – Генічеськ. Зауважу, це під’їзд до «Асканія-Нова». А з 8 вересня розпочнеться ремонт. Це 3 ділянки дороги, загальної протяжності 21,5 км дороги на суму 254, 6 млн грн. За словами підрядників, роботи повинні бути виконані до кінця листопада.

Також за 2 тижні планується розпочати ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-22-07 Високопілля – В.Олександрівка – Берислав. До кінця поточного року відремонтують 15,5 км дороги на загальну суму 190,8 млн грн.