За минулу добу до Новокаховської ЦМЛ поступили 3 хворі на COVID-19, ще 2 людини померли

Станом на ранок 12 січня у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходиться 36 хворих на СОVІD-19 та 70 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 3 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА,  всього в області за останню добу виявлено 72 нових лабораторно підтверджених випадів захворювання, з них – 3 у новокаховчан. Двоє хворих – 2-річні діти, яких госпіталізували до дитячого інфекційного відділення. Дорослого хворого госпіталізовано до інфекційного відділення Новокаховської ЦМЛ.

За даними, що надані головним лікарем ЦПМСД Заріною Зінченко, на обліку у центрі станом на ранок 12 січня знаходиться 552 безсимптомних хворих на СОVІD-19 та 86 контактних з хворими на самоізоляції.

Також повідомляється, що за минулу добу в області померло 6 хворих на коронавірус, з них двоє новокаховчан: чоловіки 58 та 78 років.

Вкотре нагадуємо, що опанувати лавиноподібне поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!