Міська бібліотека для дітей Нової Каховки запрошує до участі у конкурсі «Книгоманія – 2020»

З 17 січня по 18 лютого в Новій Каховці, що на Херсонщині, триватиме перший тур Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2020», повідомили Online НК у відділ культури і туризму.

До участі у ньому запрошуються учні 6-7 класів. Міська бібліотека для дітей традиційно запрошує своїх читачів до участі у цьому конкурсі.

Бібліотекарі дитячої бібліотеки вже побували з візитами у школах міста: НВК № 2, ЗОШ № 1, ЗОШ № 4 та гімназії. Майбутніх учасників конкурсу знайомлять з умовами та правилами і пояснюють, як правильно заповнити Читацький щоденник, який повинен містити відгуки про чотири прочитаних книжки, можливі малюнки, власні пропозиції та поради щодо прочитаного.

Вже у лютому місяці обиратимуть «Супер читача бібліотеки». Кожен учасник отримає «Сертифікат учасника», а переможець – звання «Супер читача бібліотеки» та запрошення до участі у 2-му турі.

Бібліотеки міста чекають своїх потенційних «суперчитачів», чекають їх і нові книжки українських та зарубіжних авторів, які знайдуть свої відгуки у дитячих «Читацьких щоденниках».