Міська влада контролює хід будівництва ЦОВС «Н2О Нова Каховка»

В останній робочий день минулого тижня в малій залі засідань виконавчого комітету Новокаховської міської ради відбулася робоча нарада стосовно стану виконання робіт на будівництві Центру олімпійських видів спорту.

Про це редакції Online НК повідомила прес-секретар виконавчого комітету територіальної громади Ірина Дахновська.

Реалізація цього проєкту проходить в рамках програми Президента України “Велике будівництво”.

Перший заступник міського голови Олег Тарабака, заступники міського голови Леонід Чурсинов та Сергій Хоменко зустрілися з представниками генерального підрядника, ТОВ “Абсолют-Клімат”- фінансовим директором Владиславом Бондаренком та відповідальним виконавцем робіт Василем Саламатіним з метою обговорити питання необхідності прискорення темпів виконання будівельних робіт на об’єкті. Також обговорили робочі моменти, особливої уваги торкнулися питання стрімкого зростання цін на матеріали.

Перший заступник міського голови наголосив на тому, що для подальшої співпраці між сторонами, генеральний підрядник зобов’язаний до кінця листопада провести роботи згідно планів і графіків та надати звіт про використання коштів, виділених в рамках субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток спортивної інфраструктури.