Міська влада Нової Каховки нагадує мешканцям громади про продовження карантину в Україні

Виконавчий комітет Новокаховської міської територіальної громади ради інформує, що Уряд продовжив карантин та режим надзвичайної ситуації в Україні до 1 жовтня 2021 року.

Інформація про це розміщено на сайті територіальної громади, повідомляє Online НК.

Нагадуємо, що з 17 червня в Україні діють нові карантинні норми, а на всій території України встановлено «зелений» рівень епідемічної небезпеки.

В таких умовах у громадському транспорті та під час масових заходів або відвідин приміщень всі учасники мають дотримуватись маскового режиму.

Відповідно робота закладів громадського харчування, розважальних закладів (нічних клубів), кінотеатрів та залів інших сфер культури, проведення інших масових заходів дозволяється за умов носінням масок та забезпечення засобами індивідуального захисту працівників. Детальніше за посиланням.

Також наголошуємо, що для протидії розповсюдженню коронавірусу, зокрема його «Дельта» – штаму вакцинація є єдиним ефективним способом вберегтися від тяжкого перебігу хвороби чи смерті.

Усі вакцини проти COVID-19, які використовуються в Україні, схвалено ВООЗ для екстреного застосування. Вони безпечні та ефективні. В Україні щеплять такими препаратами:

– AstraZeneca (в т.ч. SKBio та Covishield);
– Coronavac/Sinovac-Biotech;
– Comirnaty/Pfizer-BioNTech.

Записатися на вакцинацію проти COVID-19 можна через свого сімейного лікаря, або ж зателефонувати безпосередньо до реєстратури медичного закладу, де діє пункт щеплення.