Міський голова Нової Каховки привітав з Різдвом працівниць КП «Екосервіс»

Напередодні Різдва, 6 січня, міський голова Нової Каховки, що на Херсонщині,  Володимир Коваленко у неформальній обстановці привітав працівниць КП «Екосервіс», які прибирають вулиці міста, повідомляє Online НК.

– Карантинні обмеження завадили мені у повному обсязі провести традиційні передноворічні зустрічі з працівниками освіти, медицини, культури, комунальної сфери – тобто з всіма, хто забезпечує життя нашого міста та його мешканців. Але не зустрітись з вами я не міг – так розпочав зустріч Володимир Коваленко.

Він особливо відмітив, що місто своєю охайністю та чистотою завдячує праці саме цих жінок, які кожен день за чітким планом підмітають його вулиці.

– Вашу працю не помічають лише деякі мешканці міста, які тільки і вміють, що критикувати владу та комунальників за «неспроможність навести лад» на вулицях, як було колись… А ось ті, хто приїздить у Нову Каховку, одразу бачать результати вашої праці і оцінюють місто та його вулиці, які завжди чисті і прибрані. Виходить у них є з чим порівнювати! – зазначив міський голова.

Зустріч пройшла у невимушеній обстановці, коли за келихом шампанського присутні спілкувались, жартували та співали різдвяні колядки.

На закінчення зустрічі Володимир Коваленко подарував Різдвяні гостинці, подякував жінкам за їх нелегку працю, побажав у новому році щастя, здоров’я. А з свого боку пообіцяв всіляку підтримку колективу і в поточному році.