Міський голова Нової Каховки провів дві зустрічі в рамках свого щорічного звіту про діяльність влади

Вчора, 6 жовтня, міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко в рамках свого щорічного звіту перед виборцями про роботу за минулий рік зустрічався з викладачами Новокаховского політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету, повідомляє Online НК.

На початку зустрічі директор коледжу Дмитро Вітков висловив слова вдячності міському голові Володимиру Коваленку за передачу навчальному закладу будівлі колишнього санаторію “Дружба” за адресою вулиця Героїв України, 20, в якому буде розташовуватись студентський гуртожиток. При цьому Дмитро Вітков підкреслив, що цим знята одна з перепон на шляху до акредитації навчального закладу.

Міський голова розповів присутнім про головні напрями діяльності міської влади, яка направлена на поліпшення умов життя у місті і підвищення якості надання комунальних та інших соціальних послуг мешканцям громади.

Серед питань, які задавали після завершення виступу меру, викладачів коледжу цікавились проосвітлення переходів через високовольтний коридор, обладнання зупинки автобусу напроти АЗС на заводській площі.

Передвиборчі перегони все сильніше роздмухують пристрасті у міський спільноті. Тому з’явились і питання із минулого на кшталт виносу ЛЕП за межі міста, шкоди від будівництва ГЕС-2, невдоволення декого з розміщення резервістів батальйону територіальної оборони на час зборів у приміщенні колишнього дитсадка «Орлятко».

На всі питання Володимир Коваленко дав вичерпні відповіді. А на закінчення зустрічі закликав всіх присутніх під час виборчої компанії не зважати на обіцянки зробити щось, коли когось там оберуть. А зважати на тих, хто вже робив вчора, робить сьогодні і чітко знає що зробить завтра. І не десь там, у космосі, а тут – у місті і для його мешканців.

Наприкінці робочого дня Володимир Коваленко провів зустріч з колективом Каховської ГЕС. Зустріч проходила у дворі адмінбудівлі на фоні Дніпровського плесу одразу за греблею.

Міський голова висловив слова вдячності всім працівникам підприємства, яке є найстабільнішим платником податків у місті, є прикладом у питаннях соціального захисту своїх працівників. Потім він розповів енергетикам про основні напрями діяльності міської влади в питаннях поліпшення якості надання послуг містянам через оновлення матеріальної бази комунальних підприємств.

Серед питань, які цікавили енергетиків, були почуті відповіді про утеплення будинків у старій частині міста, завершення ремонту тильної сторони Палацу культури. Не оминули увагою і компанію проти будівництва Каховської ГЕС-2, що роздмухують у місті деякі кандидати на місцевих виборах.

Володимир Коваленко запевнив енергетиків у своїй підтримці їх планів щодо будівництва другої черги ГЕС.

Наостанок міський голова закликав присутніх на виборах голосувати не за розкручені через телевізор і інтернет бренди партій, а шукати у виборчих списках людей, яких вони знають, яким довіряють та яким можуть довірити своє місто і його майбутнє.