Міський голова Нової Каховки провів останню апаратну нараду в цьому році

Вчора, 28 грудня, міський голова Нової Каховки, Володимир Коваленко провів апаратну нараду з керівниками управлінь та відділів виконавчого комітету, комунальних підприємств та установ Новокаховської громади Херсонщини, повідомляє Online НК.

На початку наради Володимир Коваленко привітав з ювілеєм директора міської бібліотечної системи Людмилу Петрову та вручив їй букет троянд.

Першим завданням від міського голови на останній передноворічний тиждень було визначення на міській комісії з ТЕБ та НС чітких умов роботи всіх комунальних установ на період проведення Новорічних та Різдвяних свят.

Начальник відділу освіти Лілія Микитенко отримала завдання чітко визначити порядок роботи закладів освіти в період після завершення зимових канікул з врахуванням можливого продовження навчання у 1-4 класах.

Міський голова звернув увагу всіх керівників управлінь, відділів, директорів комунальних підприємств на необхідність вибудовування робочих стосунків з новим депутатським корпусом.

– Депутатам треба говорити тільки правду про стан справ на вашій ділянці роботи. Треба їм роз’яснювати чим і як займається Ваша установа чи підприємство, яку соціальну функцію у місті ви виконуєте, – наголосив Володимир Коваленко.

Особливо ця вимога стосується тих, у кого є «своя міська програма» з чіткими цілями та строками виконання тих чи інших заходів, підкреслив міський голова.

На завершення Володимир Коваленко висловив слова вдячності всім присутнім за їх роботу у році, що минає, та побажав у Новому році не збавляти обертів, а ще більше та якісніше працювати на благо мешканців Новокаховської громади.