Міський голова Нової Каховки відзвітував перед мешканцями Корсунки та Дніпрян

Вчора, 21 вересня, в рамках щорічного звіту міського голови Нової Каховки, що на Херсонщині, перед виборцями, відбулись зустрічі Володимира Коваленка з мешканцями села Корсунка та селища Дніпряни, повідомляє Online НК.

Спочатку Володимир Коваленко зустрівся з мешканцями Корсунки.

Зустріч відбулась у приміщенні клубу і розмова з сільським загалом здебільшого була присвячена саме проблемам розвитку населених пунктів Дніпрянського старостату і особливо села Корсунка. Разом з міським головою перед селянами звітував в.о. старости округу Анатолій Білий.

На зустрічі у Дніпрянському клубі до звітуючих приєднався депутат Новокаховської міської ради від цих населених пунктів Сергій Хоменко.

Володимир Коваленко розповів про основні досягнення міської влади за минулий рік та відповів на запитання дніпрянців.

Вони в основному стосувались дуже частим, як для майже літньої пори, перебоям у електропостачанні, що веде к паралічу роботи шкіл у селах, дитячих садочків. Є проблеми і в організації руху автобусів на маршрутах, що обслуговують села Дніпрянського старостату.

Володимир Коваленко пообіцяв вжити заходів щодо вирішення поставлених питань.

Анатолій Білий розповів своїм односельцям про досягнення, які за два останніх роки змінили на краще життя у Дніпрянах і інших селах старостату.