Міський голова Нової Каховки відзвітував про свою діяльність перед працівниками закладів культури громади

Сьогодні, 8 вересня, міський голова Нової Каховки в межах свого традиційного річного звіту за підсумки діяльності у 2019-2020 роках зустрічався з працівниками закладів культури Новокаховської громади Херсонщини. 

Зустріч проходила у залі міського Палацу культури з дотриманням всіх протиепідемічних вимог та упереджувальних заходів, повідомляє Online НК.

Володимир Коваленко вільно розповідав присутнім про те, чим займався виконавчий комітет, міська рада і її депутатський корпус, більшість якого підтримувала напрями діяльності виконавчої влади. А напрями ці прості – покращення умов життя і праці в місті та створення більш привабливих умов для залучення різного роду інвестицій у міське господарство.

Вкотре на зустрічах з своїми виборцями Володимир Коваленко наголошував на тому, що часи великих підприємств, які створили славу нашого міста як промислового, минули. Місто повинно шукати нові напрями розвитку, навіть незвичні, але щоб вони допомагали у досягненні головної мети – досягнення невпинного поступового розвитку міста.

Після закінчення свого звіту міський голова відповів на запитання присутніх.

Одне з них стосувалось долі сміттє-переробного заводу, який намагалась побудувати у нашому місті одна з львівських фірм. Володимир Коваленко наголосив, що на сьогодні всі технології сміттєпереробки, що пропонують в Україні, в тій чи іншій мірі пов’язані з сміттєспалюванням. А на це влада не згодна. Тому він дав доручення відповідній службі виконкому ініціювати розірвання договору оренди на 10 га колишнього електромашівського звалища, де планувалось це будівництво.

Директорка картинної галереї поцікавилась ремонтом приміщень свого закладу. Мер відповів, що за планом це повинно було статись у березні. Але прийшов коронавірус і багато планів пішло прахом… Однак свою обіцянку він виконає і в жовтні кошти на проведення цих робіт будуть виділені.

«Райських кущів» для закладів культури у майбутньому Володимир Коваленко не обіцяв, але запевнив, що всіляку підтримку у вирішенні нагальних питань культурної сфери громади та її працівників він, як міський голова, буде надавати і надалі.