Міський голова Володимир Коваленко зустрівся з колективами Центру зайнятості та ДМК “Таврія”

Вчора, 8 жовтня, міський голова Володимир Коваленко продовжував зустрічі у трудових колективах  Нової Каховки, під час яких він звітував про свою роботу за минулий рік, повідомляє Online НК.

В обідню перерву відбулась зустріч міського голови у Новокаховскій філії Херсонського обласного центру зайнятості. Після звіту, з яким виступив Володимир Коваленко, працівники центру зайнятості поскаржились, що не всі працюючи підприємства у місті надають до них відомості про вакансії, які в них є. Зокрема це стосується Хмельницького «ШБУ-56», асфальтовий завод який працює в місті.

Володимир Коваленко пообіцяв дати вказівки щодо активізації роботи структур виконкому та міської ради, які мають важелі впливу на роботодавців.

Ще одна зустріч відбулась на території ПрАТ «Дім марочних коньяків «Таврія», де за сприянням керівництва підприємства зібрались працівники двох робочих змін та заводоуправління.

Після звіту працівники задали міському очільнику багато питань щодо благоустрою міста, району Центральної Основи, прибережної зони, руху автобусів у Дніпрянах. Деякі питання міський голова вирішував одразу, телефонуючи тим чи іншим керівникам комунальних підприємств. Інші питання брав на олівець його радник та довірена особа Юрій Кобцов.