У Новокаховській міській лікарні закінчились ліжко-місця для хворих на COVID-19

Станом на ранок 20 жовтня у Новокаховській ЦМЛ, що на Херсонщині, перебувало 177 хворих на COVID-19 та пневмонію. Всього ж лікарня розрахована на прийом 170 хворих з інфекційними захворюваннями.

Як повідомило редекції Online НК керівництво Новокаховської ЦМЛ, у лікарні перебуває 135 хворих на СОVІD-19 та 42 – на пневмонію. Сьогодні у інфекційному відділенні прийом не відбувався. Всіх хворих Новокаховської громади і Каховського району відправляли у найближчі лікарні інших міст Херсонщини.

Серед основних причин такої ситуації – низький рівень вакцинації та нехтування карантинними обмеженнями населенням. Нагадуємо, на Херсонщині щепитися можуть усі охочі жителі старші 18 років. Усі вакцини проти COVID-19, які використовуються в Україні, схвалено ВООЗ для екстреного застосування.

Записатися на вакцинацію проти COVID-19 можна через свого сімейного лікаря, або ж зателефонувати безпосередньо до регистратури медичного закладу, де діє пункт щеплення.

Контакти та адреси центрів можна знайти на https://list.covid19.gov.ua/

З огляду на складну епідеміологічну ситуацію з COVID-19 комісією ТЕБ та НС прийнято рішення посилити роботу COVID-патрулів, за тиждено проведено 31 рейд з приводу дотримання умов карантину, органами місцевого самоврядування складено 59 актів за порушення умов карантину.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на COVID-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотримання маскового режиму, вимог щодо режиму самоїзоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користування санітайзерами, дотримання соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Зараз ситуація залежить від кожного жителя Новокаховської територіальної громади! Потрібно вакцинуватися від COVID-19 та неухильно дотримуватися протиепідеміологічних заходів.

Бережіть себе та рідних!