Міський голова Нової Каховки привітав освітян, студентів, учнів, батьків з Днем знань

Шановні освітяни, батьки! Дорогі учні та студенти!

Сердечно вітаю усіх вас із Днем знань та початком нового навчального року!
Перший день осені завжди особливий, адже попереду важливий період – час навчання. Для когось цей навчальний рік буде першим, для когось – останнім у рідній школі чи черговим, але цей день – однаково урочистий і незабутній.

З особливим трепетом звертаюся до першокласників – нехай ваш шлях буде захоплюючим, цікавим та надзвичайно пізнавальним. Гарної вам подорожі країною знань!
Не менш важливим перший день навчального року є й для першокурсників. Я вітаю із тим, що вам вдалося досягти почесного звання – студент. Усім студентам бажаю наснаги, наполегливості та натхнення для досягнення поставлених життєвих цілей.
У цей день хочеться сказати слова щирої вдячності усім, хто присвятив своє життя нелегкій педагогічній та освітянській справі.

Скільки сил, любові, вкладаєте ви у своїх учнів, допомагаєте оволодіти знаннями, засмучуєтеся і радієте разом з ними! Дякую за вашу кропітку сумлінну працю, за терпіння та оптимізм! Від щирого серця бажаю всім успіхів, наполегливості, творчих досягнень, здоров’я, щастя і благополуччя!
Нехай перший дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день та в успіх розпочатих справ.