Міський голова Нової Каховки привітав з новорічними святами працівниць КП “Екосервіс” та КП “НК ЖЕУ”

Вчора, 14 січня, міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко у неформальній обстановці привітав працівниць КП “Екосервіс” та КП “НК ЖЕУ”, які прибирають вулиці міста та прибудинкові території, з новорічними та різдвяними святами.

Для очільника міста такі зустрічі вже стали традиційними і проводяться кожного року в період новорічних свят, повідомила редакції Online НК прес-секретар Новокаховського міськвиконкому Ірина Дахновська.

Принагідно Володимир Коваленко привітав з новорічними та різдвяними святами колективи комунальних підприємств “Екосервіс” та “НК ЖЕУ”, подякував їм за сумлінну працю, чисті вулиці, охайне та затишне місто, яке своєю охайністю та чистотою завдячує праці саме цих жінок, які кожен день за чітким планом підмітають його вулиці.

Читати також: Комунальники Нової Каховки отримали різдвяні подарунки від родини Репілевських

Зустріч пройшла у невимушеній обстановці, коли за келихом шампанського присутні спілкувались, жартували та співали різдвяні колядки разом з творчими колективами міського Палацу культури.

На закінчення зустрічі Володимир Коваленко подарував різдвяні гостинці, подякував жінкам за їх нелегку працю, побажав у новому році щастя, здоров’я. А з свого боку пообіцяв всіляку підтримку колективу і в поточному році.