Міський голова Нової Каховки привітав з перемогою юну чемпіонку Європи з вільної боротьби

Сьогодні, 7 липня, міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко привітав Наталію Клівчуцьку, чемпіонку Європи з вільної боротьби серед молоді у ваговій категорії 53 кг з блискучою перемогою. Чемпіонат проходив з 27 червня до 04 липня 2021 року в Дортмунді (Німеччина).

Про це редакції Online НК повідомила прес-секретар міськвиконкому Ірина Дахновська.

Також привітати з перемогою юну чемпіонку прийшли заступник міського голови Леонід Чурсинов та начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Наталія Таран.

Володимир Коваленко: “Наталко, ти ще така молода (17 років – ред.), але твої успіхи вже більш ніж серйозні. Я радий за твого наставника, Андрія Мешкова, адже досягнення його вихованців вже давно відомі. Цією перемогою ви прославили не тільку Новокаховську громаду, а і всю Україну. І за це ми вам безмежно вдячні”.

Міській голова побажав Наталії та її тренеру не зупинятися, досягати омріяних вершин, знайти себе в житті, реалізувати в спорті.

Також Володимир Коваленко повідомив, щомісячна міська стипендія Наталії, як чемпіонки Європи, віднині збільшується з 1000 грн до 2400 грн.