Міський голова Нової Каховки взяв участь у другому дні роботи сесії Конгресу Ради Європи

В Страсбурзі триває 40-ва сесія Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи. Міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко, постійний член делегації від України в Конгресі Ради Європи, разом з офіційним помічником Оленою Ходорковською, бере участь у пленарних засіданнях та засіданнях місцевих і регіональних влад.

В другий день сесії пройшло засідання Палати Регіонів під головуванням Президента палати Гарольда Сондереггера. Про це редакції Online НК повідомила прес-секретар міськвиконкому Ірина Дахновська.

Зокрема, були розглянуті питання ролі регіонів у подоланні наслідків кризи, спричиненої пандемією COVID-19. Спікери висловили свої думки стосовно проблем, з якими стикнулася світова спільнотау зв’язку з пандемією. На їх переконання, криза торкнулася всіх сфер суспільної життя. Тому виникла необхідність переформатування ведення бізнесу, суспільної комунікації та налагодження партнерських відносин між центральною та регіональною владою.

Обговорили важливість цифрових технологій в умовах пандемії. Стало зрозуміло, наскільки в нерівних умовах доступу до цифрових технологій опинилися різні верстви населення та бізнес через жорсткі карантинні обмеження.

Також на порядку денному було представлено та обговорено проект резолюції.
Наприкінці засідання були проведені вільні дебати між учасниками.

Захід проходив в онлайн-форматі у зв’язку з обмеженнями, викликаними пандемією COVID-19.