Міський голова Нової Каховки взяв участь у робочій нараді Каховської РДА

Вчора, 20 липня, міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко взяв участь у нараді з головами територіальних громад Каховського району, яка відбулась у конференц-залі Палацу культури.

Провела нараду голова Каховської районної державної адміністрації Наталія Стаднік. Про це редакції Online НК повідомила прес-секретар міськвиконкому Ірина Дахновська.

Разом з головами або заступниками голів територіальних громад та головою Каховської районної ради Валерієм Брусенським на нараду були запрошені заступники голови Каховської РДА Андрій Лиман, Андрій Сєров, Микола Прусов та керівник апарату РДА Тетяна Васильєва.

На порядок денний були винесені питання:

1. Про організацію роботи COVID –патрулів, додержання карантинних вимог та
взаємодію органів національної поліції з органами місцевого самоврядування на
території Каховського району – доповідав Ян Луков – т.в.о. начальника Каховського районного відділу поліції ГУНП України в Херсонської області.
2. Про організацію ведення військового обліку призовників, військовослужбовців та
резервістів на підпорядкованій території – доповідав Дмитро Самойлов – т.в.о. начальника Каховського районного центру комплектування та соціальної підтримки.
3. Про забезпечення пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту на
території громад Каховського району – доповідав Ігор Берещенко – начальник
Каховського районного управління ГУ ДСНС у Херсонській області
4. Про підготовку загальноосвітніх закладів району до нового навчального року – доповідала Тетяна Калініченко – начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури, спорту Каховської РДА.
5. Про використання субвенції з державного бюджету місцевими бюджетами на
проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку
сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих
групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених
батьківського піклування, осіб з їх числа доповіла Юлія Ільїна, начальник управління
соціального захисту Каховської РДА.

В Різному слово було надане Андрію Лиману, першому заступнику Голова Каховської РДА, керівнику апарату РДА Тетяні Васильєвій та начальнику відділу фінансів РДА Наталі Яворницькій.

Також до присутніх звернувся голова Каховської районної ради Валерій Брусенський, який закликав голів громад та керівництво районної адміністрації до постійної і тісної співпраці у вигляді консультацій, проведення спільних культурно-масових заходів, створення загального інформаційного простору для висвітлення діяльності, проблематики і досягнень кожної територіальної громади.