Міський голова Нової Каховки взяв участь у вебінарі місцевих та регіональних влад Ради Європи

Вчора, 21 квітня, за участі Новокаховського міського голови Володимира Коваленка відбулася друга сесія вебінару для членів Делегації України в Конгресі місцевих та регіональних влад Ради Європи.

Зустріч проходила у форматі онлайн-конференції. Про це редакції Online НК повідомила прессекретар міськвиконкому Ірина Дахновська.

Тема сесії: Зовнішні відносини, співпраця, партнерські організації Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи.

Основними питаннями обговорення стали:
– Координація співпраці між Конгресом та Радою Європи;
– Національні та європейські асоціації місцевих та регіональних влад, як
незалежні партнери Конгресу.

Зокрема говорили про роль та залучення асоціацій місцевих та регіональних влад до роботи Конгресу, європейські асоціації та мережі як можливості просування принципів місцевої демократії .

Також відбулося відкрите обговорення координації та співпраці з національними асоціаціями місцевих та регіональних влад. Висловитись стосовно цього питання Генеральний секретар Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи Андреас Кіфер запросив, зокрема, і міського голову Нової Каховки.

Володимиром Коваленком було підняте важливе для нашої громади питання адміністрування місцевих податків і зборів та роль муніципалітетів в цьому процесі. Особливу увагу очільник Новокаховської громади пропонував приділити розвиненню податкової культури у мешканців громади і підприємців, розробити чіткі механізми неухильного стягування податків, адже податкові надходження – це запорука стабільного наповнення бюджету, і, відповідно, сталого розвитку громади.

Вебінар пройшов за участі Бориса Тарасюка, Постійного представника України при Раді Європи, двічі Міністр закордонних справ України, Виконавчого директора Асоціації міст України Олександра Слобожана, Президента Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування “Українська асоціація районних та обласних рад” Сергія Чернова та інших.