Міський голова Нової Каховки зустрівся з представниками турецького бізнесу

До Нової Каховки завітали турецькі бізнесмени міста Тарсус (провінція Мерсін), що розташований на узбережжі Середземного моря та є торговим і промисловим центром Туреччини.

Міський голова Володимир Коваленко разом з першим заступником Олегом Тарабакою гостинно привітали делегатів на щедрій Новокаховській землі. Про це редакції Online НК повідомила прес-секретар міськвиконкому Ірина Дахновська.

Представники тарсуської Торгової біржі на чолі з головою делегації Акдагджиком Ісмаілом, колишнім членом муніципалітету міста Тарсус прибули до Нової Каховки з ознайомчим візитом – визначити перспективи співпраці з підприємствами громади. Спектр їх інтересів досить широкий, та основну увагу планують зосередити на реалізації проєктів в сільському господарстві, транспортній сфері, будівництві, переробці сміття.

Також турецькі делегати передавали найщиріші вітання та бажання співпрацювати на рівні муніципалітетів від влади міста Тарсус.

Для довідки: промисловість у Тарсусі – це перш за все текстильна й будівельна галузі, а також сільгосп машинобудування і виробництво харчових продуктів. Місцевий клімат сприятливий для вирощування бавовни, соняшнику, оливок, цитрусових та фруктів.