Міський голова вітає Новокаховську громаду з Днем міста

Шановна громадо!

Щиро вітаю всіх з днем нашого рідного міста Нова Каховка! Міста, яке незважаючи на молодий вік, має свою історію, свої досягнення, яке живе і динамічно розвивається.

У житті Нової Каховки є багато яскравих сторінок, які пов’язані з іменами відомих художників, спортсменів, лікарів, будівельників. А зараз ми з вами творимо сучасну історію нашого міста, примножуємо його добробут і культурну спадщину.

Дякую всім за небайдужість до долі рідного міста: представникам старшого покоління – мудрим наставникам, молоді – за її бажання будувати і розвивати громаду. Я вірю у вашу активну громадянську позицію і впевнений, що ваше натхнення, сміливість, розум – гарантія розвитку і процвітання нашого міста.

Нехай зростає і процвітає Нова Каховка, а новокаховчани будують своє щасливе, комфортне та сучасне місто для життя, роботи, відпочинку та розвитку. Нехай у місті панує суспільна злагода, взаємна повага та довіра, а в кожному домі – родинний затишок, мир, любов та достаток.

Тож з нагоди свята бажаю усім добра, благополуччя, успіхів, світлої долі, впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров’я.

Нехай нас завжди об’єднує любов і небайдужість до рідного міста, адже саме спільними зусиллями ми маємо творити місто заради майбутнього наших дітей та з поваги до наших батьків.

Бережімо себе і своє місто, бо і ми, і Нова Каховка того варті.