Міський голова привітав новокаховчанку зі 100-річним ювілеєм

100-й день народження відзначила жителька Новокаховської територіальної громади Херсонщини Калюхова Наталія Кирилівна.

Про це редакції Оnline НК повідомили у територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) громади.

В день ювілею довгожительку Новокаховської територіальної громади Наталію Кирилівну прийшов привітати міський голова Володимир Коваленко і директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Людмила Логвінова.

У цей день в квартирі, де мешкає жінка, зібралися її діти та онуки. Відчувалося – в родині панує повага і любов, щирість і гостинність. Володимир Коваленко та Людмила Логвінова привітали ювілярку, вручили їй фінансову допомогу, подарунки, продуктовий набір, Великодню паску.

Народилася Наталія Кирилівна 3 травня 1921 року на Рівненщині в с. Стрільськ. На Херсонщину доля її привела у 1963 році. У селі Василівка працювала різноробочою в колгоспі. Її перший чоловік Михайло загинув в роки війни у 1944 році. Залишилася з двома малими дітьми. Другий чоловік Іван пройшов всю війну від початку і до Перемоги. Допоміг Наталії Кирилівні підняти двох дітей від першого шлюбу. Та народили ще шестеро. Помер він у 1997 році.

Новокаховчанкою Наталія Кирилівна Калюхова стала у 1978 році, куди забрала її донька. Нині мешкає у Новій Каховці з донькою Лідією. Але її досить часто відвідують доньки Ганна, Любов, Оксана, Ольга та сини Іван, Григорій та Адам. Наталія Кирилівна щаслива у великій родині. Бо дітей виховала турботливих, працьовитих, дружніх. Вони поважають маму і турбуються про неї. А жінка радіє онукам, яких має вже 16, та правнукам – їх у неї понад 20. Вже є і праправнуки.
Міський голова поцікавився секретом довголіття. А Наталія Кирилівна, посміхаючись, лише казала – кожному з вас бажаю такого віку дожити! Радіє жінка, що у свої роки може своїми ногами по хаті ходити, та ще й допомагає доньці по кухні.

Володимир Коваленко побажав Наталії Кирилівні продовжувати свій активний життєвий шлях і стати найповажнішою за віком мешканкою Новокаховської громади. А жінка бажала усім здоров’я міцного і довгого щасливого віку, дочекатися онуків та правнуків.