Міський голова Володимир Коваленко вітає молодь Новокаховської громади зі святом!

Щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею.

Вітаю всю молодь нашої громади з цим чудовим святом!

Сьогодні молодь – це покоління креативних людей, які активно підтримують інноваційні ідеї, які бажають вчитися і працювати та є гідними продовжувачами національних традицій українського народу.

Саме молодь завтра візьме на себе відповідальність за нашу громаду, наш край, нашу державу, її подальший розвиток та долю старшого покоління.

Я, як міський голова, завжди підтримую вашу активну громадянську позицію, бажання молодих людей розвиватися, пізнавати світ.

Бажаю, щоб ви відчували себе потрібними рідній землі, щоб могли реалізувати свій потенціал, задуми та здійснити найзаповітніші мрії в своїй країні!

Бажаю вам щастя, відкриття нових горизонтів, щоб заряд вашої молодості, енергійності і цілеспрямованості привів вас до успіху!

Будьте активними, здобувайте знання, наполегливо працюйте над собою, будуйте великі плани на майбутнє. Молодість не вік, молодість – це стан душі. Залишайтесь молодими!

Будьте щасливі!