Міський голова Нової Каховки вітає спортивну спільноту громади з Днем фізичної культури і спорту

Щиро вітаю спортсменів, тренерів, усіх фахівців галузі фізичної культури і спорту, всіх прихильників фізкультурно-спортивного руху та здорового способу життя з Днем фізичної культури і спорту!

Це свято, яке уособлює велич сили духу, залучає до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяє його популяризації і розвитку, наслідує славні традиції нашого народу.

Надзвичайно приємно, що за останні декілька років фізична культура і спорт стали невід’ємною частиною життя студентів, молоді, пересічних громадян, що з кожним днем прихильників спорту та здорового способу життя стає все більше.

Нова Каховка завжди славилась своїми спортивними талантами, і ми пишаємося вашими, шановні земляки, досягненнями. Нехай ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту у повсякденному житті нашої громади.

Отож, наше спільне завдання – залучати в спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, молоді, їх батьків, але найголовніше – створення для цього відповідних умов. Тому підтримка фізкультурно-спортивного руху, зміцнення матеріально-технічної бази спортивних закладів нашої громади – це пріоритетне завдання міської влади.

Тренерам та наставникам зичу талановитих і наполегливих вихованців, спортсменам – омріяних перемог та медалей.

Бажаю усім міцного здоров’я, великої наполегливості, наснаги та перемог в усіх справах, удачі та підкорення нових спортивних висот!

Міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко