Міжнародний аеропорт «Херсон» відкрив другий рейс до Стамбула

Сьогодні міжнародний аеропорт «Херсон» зустрів водяною аркою перший рейс турецького лоукостера Pegasus. Перевізник поєднав прямим авіасполученням Херсон та аеропорт Стамбула Sabiha Gokcen.

Прямі рейси з Херсона в Стамбул виконуватимуть з 3 червня 2021 року двічі на тиждень – щочетверга та щонеділі. Виліт з Херсона о 14:55, зі Стамбула о 12:30. Тривалість польоту 1 година 35 хвилин.

Це вже другий новий рейс за останні півроку. Туреччина є сьогодні найпопулярнішим напрямком не лише для жителів Херсонщини, а й для усієї України. Тому відкриття другого регулярного авіарейсу до Стамбула – це дуже важливо.

Поздоровити колектив аеропорту «Херсон» з цією важливою подією завітали заступники голови Херсонської обласної ради Геннадій Лагута та Єгор Устинов.

Це тринадцяте пряме авіасполучення між Україною та Туреччиною від Pegasus Airlines. З початку цього року авіакомпанія Pegasus оголосила про відкриття нових рейсів з Харкова та Запоріжжя в Бодрум, також з Одеси в Стамбул і з Києва в Газіпаша.

«Авіакомпанія Pegasus не є конкурентом Turkish Airlines, оскільки вони обслуговують зовсім різні категорії пасажирів, літають до різних аеропортів. Pegasus – це лоукост-оператор. Авіакомпанія пропонує квитки за демократичними цінами – від 55 євро. Я щасливий і вдячний співробітникам аеропорту і всім, хто доклав неабияких зусиль, щоб цей оператор почав виконувати рейси з Херсона», – підкреслив директор КП «Херсонські авіалінії» Віталій Кучерук.

За матеріалами сайту Херсонської облради