Мобільна бригада з Нової Каховки зробила 900 щеплень вакциною Pfizer

На Херсонщині в період Великодніх та травневих свят щеплення від COVID-19 роблять тільки на стаціонарних постах, а мобільним бригадам дали можливість відпочити від щоденних напружних поїздок за межі свого медичного закладу.

Так, мобільна бригада Центру первинної медико-санітарної допомоги м. Нова Каховка, яка працює виключно з вакциною Comirnaty (Pfizer BioNTech), за весь період вакцинації зробила 900 щеплень від COVID-19. Про це редакції Online НК повідомила Генеральний директор Центру Олена Ходорковська.

За дві неділі перед святами щеплення отримали пацієнти і обслуговуючий персонал будинків-інтернатів закритого типу, які знаходяться на території Каховського району з центром в Новій Каховці. Це: Дніпрянський психоневрологічний будинок-інтернат, Каховський геріатричний пансіонат та Каїрський психоневрологічний будинок-інтернат на території Горностаївської громади.

Окрім цього щеплення отримали працівники ДСНС усіх колишніх районних підрозділів, які межують з Новокаховською громадою та й навіть більш віддалені.

Так, в останій робочий день минулого тижня щеплення отримали 66 рятувальників Бериславського, Великоолександрівського, Високопольского і Воронцовського підрозділів ДСНС та міста Нова Каховка. Це був єдиний день, коли бригада працювала не на виїзді, а в стінах свого медичного закладу.

Керівництво КНП “ЦПМСД м. Нова Каховка” забезпечило щоденне отримання бригадою вакцини на складі в Херсоні і проведення вакцинації впродовж дня. В такому ритмі мобільна бригада працювала щоденно з понеділка до суботи включно. У неділю фахівці віддихали, а з понеділка все починалось згідно з розписом.

За кожним щепленим першою дозою Comirnaty зарезервована друга доза вакцини, яка буде зроблена пацієнтам через 25 днів.

Окрім цього вакцинацію для мешканців Новокаховської громади практично щодня проводять на трьох стаціонарних постах.