Мобільна бригада з Нової Каховки зробила щеплення вакциною Pfizer освітянам Каланчацької ОТГ

Два дні підряд мобільна бригада Центру первинної медико-санітарної допомоги м. Нова Каховка, робила щеплення від COVID-19 працівникам освітньої сфери та медикам Каланчацької громади.

Про це редакції Online НК повідомила Генеральний директор КНП “ЦПМСД м. Нова Каховка” Олена Ходорковська.

Вона зазначила, що у п’ятницю та суботу мобільна бригада Центру використала 252 дози вакцини Pfizer для вакцинації мешканців Каланчацької ОТГ. Більшись вакцинованих  – педагогічні працівники середніх шкіл, які добровільно погодились зробити щеплення. Також вакцинувався медичний персонал, який не зміг зробити щеплення раніше.

“Окрім цього, мобільна бригада встигла у суботу продовжити вакцинацію освітянам Новокаховської громади. Сьогодні, у неділю, члени бригади відпочивають, а завтра – знову до роботи”, – повідомила кореспонденту Online НК Олена Іванівна. Принагідно вона привітала усіх журналістів з професійним святом та побажала всім міцного здоров’я.

Як повідомили в Департаменті здоров’я Херсонської ОДА, на цьому тижні область отримала 5850 доз вакцини Comirnaty проти COVID-19 виробництва Pfizer-BioNTech.

За кожним щепленим першою дозою Comirnaty зарезервована друга доза вакцини, яка буде зроблена пацієнтам через три тижні.