Мобільний госпіталь в Каховці для хворих на COVID-19 значно розгрузить Новокаховську ЦМЛ

Новокаховська Центральна міська лікарня розрахована на прийом 170 хворих на COVID-19. Наразі доставили ще 15 ліжок, але й цього не вистачає. Непоодинокі випадки, коли хворих направляють до інших міст через нехватку ліжок для лікування.

Додатково планується обладнати у відділенні інтенсивної терапії ще 40 місць для хворих на коронавірус. Про це редакції Online НК повідомила Генеральний директор КНП “Центральна міська лікарня міста Нова Каховка” Наталія Гончарова.

Для сталої роботи медичних закладів регіону вчора, 25 жовтня, колона техніки рятувальників доправила Мобільний госпіталь ДСНС України до однієї з лікарень міста Каховка Херсонської області.

photo_2021-10-25_16-06-58.jpg

Його рятувальники цієї ночі вже розгорнули на спеціально підготовленому майданчику Каховської центральної міської лікарні ім. родини Панкеєвих.

 

Для сталого функціонування цього багатоцільового пересувного стаціонару попередньо були забезпечені усі необхідні заходи.

Мобільний госпіталь ДСНС складається з 35 наметів та модулів, 24 з яких – палати для пацієнтів та блок інтенсивної терапії. Він автономний, забезпечений електричними генераторами, тепловими гарматами та баштами освітлення.

Загалом, його розгортання дозволить посилити потужності лікарні на 120 ліжко-місць для хворих на Covid-19.

Також на місці організовано роботу Штабу та налагоджено взаємодію з місцевими органами влади та медичною службою області.