Молодь Нової Каховки знову заявила про бажання встановити у місті скейтпарк чи роллердром

Аби вчергове засвідчити свою ініціативу щодо спорудження у Новій Каховці, що на Херсонщины, скейтпарку чи роллердрому, молоді люди самоорганізувалися та звернулися за допомогою до представників міської влади, повідомляє Online НК.

«Гадаю, щоб підлітки не ламали лавки і не трощили місто, їм потрібно створити умови для виплеску енергії»– написала громадська активістка Севіль Абієва на своїй сторінці у Фейсбук.

Депутат міськради Сергій Хоменко вирішив підтримати активні починання і направив  депутатське звернення на ім’я міського голови Володимира Коваленка.

«До мене звернулась молодь і спортсмени, які займаються скейтбордингом в нашому місті, з приводу розміщення і будівництва майданчика для скейтбордингу», – пише у зверненні Сергій Вікторович.

Він пропонує розмістити подібний майданчик між футбольним полем з штучним покриттям і тенісними кортами. Депутат хоче включити будівництво ролердрому в плани соціально-економічного і спортивного розвитку міста і закласти необхідну суму коштів у міський бюджет. У зверненні зазначається: вартість якісного майданчика для скейтбордингу починається з 2 млн грн.

 

Нагадаємо, що декілька років тому влада відреагувала на подібне звернення ролерів. За бюджетні кошти булв придбана відповідна конструкція, яка була розташована на площі біля кінотеатру “Юність”. Але з часом запал ролерів спав, конструкція тривалий час не використовувалась і її прибрали з площі в “запасники” комунального підприємства “Спорт для всіх”.

Але час не стоїть на місці. Якщо в минулому молодь вимагала хоть який пристрій для катання, то тепер вже вимагає  скейтпарк чи ролердром…

В оостаннє це питання розглядалось на презентації проекту у лютому цього року. Але у березні грянув коронавірус і питання само по собі завмерло. Тепер воно піднімається знову.

Воно може і слушна пропозиція від молоді. Вчора молоді люди самостверджувались просто на скейті, катаючись по вулицям та пішохідним доріжкам. Тепер прийшов час більш вишуканих форм типу “скейтпарку чи ролердрому”. І ця пропозиція має право на існування і влада повинна взяти її до опрацювання…

Тільки цим вже займеться і наступний склад міської ради, бо вартість цих сапоруд тільки починається з 2 млн. грн. А для їх експлуатації потрібно створення якоїсь структури, або введення додаткових штатних одиниць у КП “Спорт для всіх” або у ДЮСШ відділу освіти чи відділу у справах сім’ї, молоді фізичної культури та спорту.

Тож на цю забаганку потрібні будуть кошти, виділять які буде новий склад ради. Почекаємо…