Молодь Новокаховської громади приєдналася до Національного флеш-мобу «Молодь inUA»

У Новій Каховці команда, яку зібрала КП «Агенція регіонального розвитку», під час святкування на Центральній площі міста 30-річчя Незалежності України взяла участь у Національному флеш-мобі «Молодь inUA», повідомляє Online НК.

Учасники флеш-мобу через спільний малюнок намагались донести ідею, що саме молодь є архітекторами сьогодення та майбутнього! Що, саме молодь є рушійною силою у побудові країни мрії, заснованій на цінностях, важливих для молодих українок та українців.

Автором ідеї майбутньої роботи стала Єлизавета Романюта, випускниця Одеської державної академії будівництва та архітектури. Саме вона розробила ескіз малюнку, до малювання якого під час заходу міг долучитися кожен охочий. Взявши в руки пензля та фарби, кожен малював окрему частину малюнку.

Після заходу на платформі роботи з усіх куточків країни будуть представлені онлайн і складені у велике цифрове полотно про бачення, цінності, і здобутки української молоді.

Саме на цій платформі з 1 по 10 вересня буде запущене онлайн-голосування, за результатами якого вся Україна обере три найкращі малюнки, які згодом команда програми Мріємо та Діємо допоможе перетворити у мурали в громадах їхніх авторів та авторок.