Морські піхотинці провели навчання з десантування (фоторепортаж)

Упродовж двох днів військовослужбовці підрозділів морської піхоти, які проходять поглиблений курс підготовки в Школі морського піхотинця Навчального центру Військово-Морських Сил Збройних Сил України, взяли участь у практичних заняттях з десантної підготовки. Про це повідомляє прес-служба ВМС ЗС України на офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook.

Зокрема, морські піхотинці здійснили десантування за допомогою комплекту бортового обладнання “Канат-1”, а також відпрацювали висадку морського десанту на необладнане узбережжя з малого десантного катера “Сватове”.

Подібні заняття дають військовослужбовцям важливий практичний досвід, який вони неодноразово застосовуватимуть для виконання завдань за призначенням під час своєї подальшої служби.

Слід зазначити, що систему “Канат-1” використовують для десантування на важкодоступних або обмежених ділянках місцевості та за різних метеоумов. Перед морпіхами стояло завдання здійснити десантування, зайняти плацдарм та взяти під контроль визначений район. У ході заняття кожен морський піхотинець мав змогу декілька разів виконати вправу для повного засвоєння усіх тонкощів такого роду бойової роботи.

Наступного дня курсанти Школи морського піхотинця здійснили перехід морем на малому десантному катері “Сватове”. Під час висадки інструктори Школи розігрували різні сценарії з метою максимально наблизити умови тренування до бойової ситуації.

Після чого висадились на необладнане узбережжя. Цей етап підготовки для морських піхотинців є одним з найважливіших, адже тут військовослужбовці вчилися діяти у складі морського тактичного десанту. Окрім того, морпіхи відпрацювали несення чергування з протидиверсійної оборони корабля під час переходу морем та боротьби за живучість.

Служба зв’язків з громадськістю Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України