У Новій Каховці «Муніципальна охорона» провела нічний рейд

Про «неспокійну ніч» на чергуванні, що минула з 12 на 13 липня та затриманих при цьому порушників громадського порядку Online НК розповіли у КП «Муніціпальна охорона» Новокаховської територіальної громади Херсонщини.

12 липня 2021 року біля 23 години при патрулюванні вулиці Соборна в районі церкви Святого Миколая співробітники «Муніципальної охорони» помітили вогні декількох ліхтариків у лісі. Коли охоронці підійшли ближче, вони побачили двох чоловіків. На питання що вони шукають в лісі у такий час, один з них почав тікати, а другий дістав ніж та почав нападати на співробітників. Після того, як чоловіка обеззброїли та затримали, була викликана поліція, якій він і був переданий. Як вияснили співробітники поліції чоловіки шукали наркотичні речовини.

Приблизно 00:10 13 липня при патрулюванні вулиці Історична у дворах було помічено групу молодиків, які заглядали у припарковані автомобілі та смикали їх двері. Коли них запитали, що вони шукають, вони почали тікати. Після затримання хлопці були доставлені до відділку поліції, де з’ясувалось, що один із них знаходиться у розшуку, як зниклий безвісті.

Приблизно о 02:00 годині при патрулюванні дач “Дружба” був помічений автомобіль ВАЗ-2104, який рухався в сторону міста та здійснив декілька аварійних ситуацій на дорозі. Патрульні прийняли рішення зупинити автомобіль, щоб дізнатись, як почуває себе водій. Після зупинки патрульні наочно побачили, що чоловік за кермом знаходиться у неадекватному стані. Були викликані співробітники поліції, які з’ясували, що водій знаходиться у стані наркотичного сп’яніння.

Також за період чергування з 12.07.2021р до 13.07.2021р було складено 10 протоколів за ст. 152 КУпАП.