Минулого року Держпродспоживслужбою Херсонщини проведено понад 38 тис перевірок на виконання протиепідемічних вимог

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області з перших днів 2021 року приєднались до здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення та поширення коронавірусної хвороби COVID-19, а також її локалізації та ліквідації. 

Про це редакції Online НК повідомили в прес-службі відомства.

Разом з Національною поліцією, органами місцевого самоврядування, органами місцевої влади та засобами масової інформації формувались групи COVID-патрулів, для ефективного моніторингу дотримання суб’єктами господарювання протиепідемічних вимог, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року №1236 та Постановами Головного державного санітарного лікаря України.

В тому числі з урахуванням рівнів епідемічної небезпеки, які протягом року змінювались на території Херсонської області. Перевірки дотримання протиепідемічних заходів проводились щоденно, включаючи вихідні та святкові дні.

Протягом 2021 року фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області відвідано  38 095 суб’єктів господарювання стосовно дотримання карантинних вимог. На кожному об’єкті проводилась ґрунтовна роз’яснювальна робота щодо дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів, викладених у постанові КМУ від 9 грудня 2020 року №1236, змінах, які вносили до постанови та Постановах Головного державного санітарного лікаря України.

У результаті моніторингів у 8 952 суб’єктів господарювання виявили порушення. За виявлені порушення складено 3 334 протоколи. З метою недопущення порушень надалі та усуненню вже виявлених кожному порушнику надавались відповідні письмові пропозиції для організації роботи згідно з чинним законодавством.

Спеціалісти управління постійно надавали інформацію на офіційний вебсайт Головного управління, знімали та розміщували відеосюжети про діяльність COVID-патрулів та роз’яснення стосовно чинних карантинних вимог. Та окремо надавали коментарі, інтерв’ю, консультації тощо місцевим засобам масової інформації.

Крім того, за звітний період опрацьовано 682 пакети документів щодо розгляду випадків захворювання на COVID -19 серед медичних працівників та надані відповідні довідки.

Одним із пріоритетних завдань Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області  є проведення протиепідемічних (профілактичних) заходів під час карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Робота в цьому напрямку триває та знаходиться на особливому контролі.