Минулої доби СОVІD-19 забрав життя двох жителів Нової Каховки

Станом на 11 жовтня у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходиться 121 хворий на СОVІD-19 та 34 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 6 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 374 нових захворювань, з них 6 – у мешканців Новокаховської громади (дані по безсимптомним хворим відсутні).

За повідомленням керівництва Новокаховської ЦМЛ, минулої доби до інфекційного відділення переведено з терапії шість жителів Новокаховської громади, хворих на пневмонію та після тестування у них виявили ще й коронавірус. Це 27-річний мешканець Дніпрян та п’ять жителів Нової Каховк: один чоловік та чотири жінки. Стан хворих середньої тяжкості.

Також за добу до інфекційного відділення госпіталізовано 3 хворих з територіальних громад Бериславського району.

Минулої доби до терапевтичного відділення госпіталізовали 3 хворих на пневмонію.

Вчора в інфекційному відділенні померла 66-річна жінка та 74-річний чоловік, що мешкали в Новій Каховці . Вони хворіли на пневмонію та коронавірус.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

ВАКЦИНУЙТЕСЬ! Будьте відповідальними та здоровими!
Щеплення – єдиний вірний шлях до подолання коронавірусу!