Минулої доби у Новокаховській ЦМЛ від COVID-19 помер 67-річний місцевий мешканець

Станом на 8 вересня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 30 хворих на СОVІD-19 та 10 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 4 нових лабораторно підтверджених випадки захворювання на коронавірус. Про це повідомляє Online НК.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявили 123 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з них 4 – у мешканців Новокаховської ОТГ.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, стан двох хворих задовільний, вони перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом, а до інфекційного відділення госпіталізовані двоє хворих новокаховчан. Це: 54-річний чоловік та 59-річна жінка. Їх стан середньої важкості.

Також до лікарні госпіталізовані троє хворих з інших територіальних громад:

  • 75-річна мешканка села Велика Благовіщенка, Горностаївської ОТГ;
  • 59-річна жителька Каховки;
  • 72-річний мешканець Каховки.

На жаль, вчора в інфекційному відділенні помер 67-річний житель Нової Каховки. Він хворів на пневмонію та COVID-19.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1102 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 8 вересня на обліку перебуває 20 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1080 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!