Минулої доби у Новокаховській ЦМЛ від COVID-19 помер місцевий мешканець

Станом на 5 серпня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 20 хворих на СОVІD-19 та 13 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 1 новий лабораторно підтверджений випадок захворювання на коронавірус. Про це повідомляє Online НК.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 37 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з них 1 – у мешканців Новокаховської громади.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, стан хворого задовільний, він перебуває на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. На жаль, вчора в інфекційному відділенні помер 70-річний мешканець Нової Каховки. Він хворів на пневмонію та COVID-19. Також від ускладнень на пневмонію помер 61-річний новокаховчанин.

За добу до інфекційного відділення госпіталізовано трьох іногородніх мешканців: 62-річна пенсіонерка та 11-річна дитина з Каховки і 48-річна мешканка Берислава. Ще троє хворих на пневмонію госпіталізовано до терапевтичного відділення.

З інфекційного відділення також вчора виписались чотири людини, що перехворіли на COVID-19.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1043 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 5 серпня на обліку перебуває 26 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1032 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!