Минулої доби у Новокаховській ЦМЛ від COVID-19 померла місцева мешканка

Станом на 1 вересня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 22 хворих на СОVІD-19 та 17 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 4 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Про це повідомляє Online НК.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявили 120 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з них 4 – у мешканців Новокаховської ОТГ.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, стан хворих задовільний, вони перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом, а за добу до інфекційного відділення госпіталізовані двоє хворих з інших територіальних громад:

  •  81-річна мешканка села Милове, Бериславського району;
  • 26-річна жителька села Нова Маячка, Олешківського району.

На жаль, вночі в інфекційному відділенні померла 74-річна мешканка Нової Каховки. Вона хворіла на пневмонію та COVID-19.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1091 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 1 вересня на обліку перебуває 18 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1072 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!