Минулої доби у Новокаховській ЦМЛ від COVID-19 померла місцева мешканка

Станом на 19 серпня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 17 хворих на СОVІD-19 та 19 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 1 новий лабораторно підтверджений випадок захворювання на коронавірус. Про це повідомляє Online НК.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 51 новий лабораторно підтверджений випадок захворювання на COVID-19, з них 1 – у мешканців Новокаховської громади.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, стан хворого задовільний, він перебуває на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. На жаль, вчора в інфекційному відділенні померла 80-річна мешканка Нової Каховки. Вона хворіла на пневмонію та COVID-19.

За добу до інфекційного відділення госпіталізовано двох іногородніх мешканців хворих на коронавірус: 33-річну жительку села Любимівка, Каховського району і 60-річного мешканця села Чарівне, Берислававського району.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1061 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 19 серпня на обліку перебуває 20 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1045 особи, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!