Минулої доби у Новокаховській ЦМЛ від ускладнень COVID-19 померли дві людини

До Центральної лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, за минулу добу госпіталізовано двох хворих на COVID-19. Також зафіксували дві смерті від ускладнень хвороби.

Наразі в Новокаховській ЦМЛ перебуває 37 хворих на СОVІD-19 та 8 – на пневмонію. Про це сьогодні, 10 вересня, редакції Online НК повідомили в центральній міській лікарні.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 97 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19. Серед них відсутні мешканці Новокаховської громади.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, за минулу добу до лікарні госпіталізовано 2 хворих на коронавірус з інших територіальних громад:

  • 70-річна жителька Берислава;
  • 67-річна мешканка села Бобровий Кут, Бериславського району.

На жаль, від ускладнень на COVID-19 за добу померли: 71-річна жителька Нової Каховки та 31-річна мешканка села Червоний Подол, Каховського району.

Також за добу один хворий на пневмонію поборов недугу і виписався з лікарні.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1102 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 10 вересня на обліку перебуває 20 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1080 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!