Минулої доби у Новокаховській ЦМЛ від ускладнень COVID-19 померли дві людини

До Центральної лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, за минулу добу госпіталізовано двох хворих на COVID-19. Також зафіксували дві смерті від ускладнень хвороби.

Наразі в Новокаховській ЦМЛ перебуває 26 хворих на СОVІD-19 та 11 – на пневмонію. Про це сьогодні, 5 вересня, редакції Online НК повідомили в центральній міській лікарні.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 63 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з них 1 – у мешканця Нової Каховки.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, за минулу добу до лікарні госпіталізовано 38-річного новокаховчанина хворого на коронавірус. З цим же діагнозом в інфекційне відділення поступив 31-річний мешканець села Червоне Поділля, Каховського району.

Від ускладнень на COVID-19 за добу померли: 74-річний житель села Малокаховка та 73-річна мешканка села Чорнянка, Каховського району.

Також за добу четверо хворих на COVID-19 побороли недугу і виписалися з лікарні.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1097 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 5 вересня на обліку перебуває 18 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1074 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!