Минулої доби у Новокаховській ЦМЛ від ускладнень COVID-19 померли три людини

До Центральної лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, за минулу добу госпіталізували п’ятьох хворих на COVID-19. Також зафіксували три смерті від ускладнення хвороби.

Наразі у Новокаховській ЦМЛ перебуває 71 хворий на СОVІD-19 та 35 – на пневмонію. Про це сьогодні, 4 грудня, редакції Online НК повідомили в Центральній міській лікарні.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 105 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19. Серед них 5 мешканців Новокаховської громади (дані по безсимптомним хворим відсутні).

За повідомленням керівництва Новокаховської ЦМЛ до інфекційного відділення госпіталізовано 5 хворих, які мешкають у Новокаховській громаді. Ще трьох переведено з терапевтичного відділення, які поступили з діагнозом пневмонія. Їх стан середньої тяжкості. Також до відділення госпіталізовано 3 COVID-хворих з територіальних громад Каховського району.

До терапевтичного відділення госпіталізували 6 хворих на пневмонію жителів громади.

На жаль, від ускладнень на COVID-19 минулої доби померла жителька Нової Каховки та двоє мешканців територіальних громад Каховського району.

Також вчора з інфекційного відділення виписались 17 пацієнтів, що перехворіли на COVID-19, а з терапевтичного відділення – 5 людей, що хворіли на пневмонію.

За даними Генерального директора КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Олени Ходорковської у Центрі первинної медико-санітарної допомоги за останню добу щеплення від COVID-19 зробили 480 осіб.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашій громаді можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

ВАКЦИНУЙТЕСЬ! Будьте відповідальними та здоровими!
Щеплення – єдиний вірний шлях до подолання коронавірусу!