Минулої доби від ускладнень COVID-19 в Новокаховській ЦМЛ померли дві людини

До Центральної лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, за минулу добу госпіталізовано двох хворих на COVID-19, ще дві людини померли від ускладнень. Про це повідомляє Online НК.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 37 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з них 2 – у мешканців Новокаховської ОТГ.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, за минулу добу до лікарні госпіталізовано двох осіб хвору на коронавірус. Їх стан середньої важкості. Від ускладнень на COVID-19 померли дві людини.

Також за добу четверо хворих на COVID-19 побороли недугу і виписалися з лікарні.

Таким чином, станом на 1 січня в лікарні знаходиться 22 хворих на СОVІD-19 та 8 – на пневмонію.

За даними Генерального директора КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Олени Ходорковської у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 2217 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 1 січня на обліку перебуває 10 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 2190 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашій громаді можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

ВАКЦИНУЙТЕСЬ! Будьте відповідальними та здоровими!
Щеплення – єдиний вірний шлях до подолання коронавірусу!