За минулий тиждень кількість COVID-хворих, госпіталізованих до Новокаховської ЦМЛ, зменшилась на 30%

За минулий тиждень кількість хворих на COVID-19, госпіталізованих до Новокаховської ЦМЛ, зі 110 зменшилась до 78 осіб, або на 30%.

Про це редакції Online НК повідомили у міському управлінні з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення.

Частка мешканців Новокаховської ОТГ серед всіх госпіталізованих з 81 зменшилась до 38, або на 53%.

За минулий тиждень у ЦМЛ Нової Каховки від СОVІD-19 померли 15 хворих (було 29), серед яких 12 (було 28) мешканців Новокаховської ОТГ. Від пневмонії померло 2 (було 10) хворих, серед яких обидва – новокаховчани.

За даними Херсонської обласної державної адміністрації у Новокаховській ОТГ за 1-7 листопада за підсумками тестування виявили 197 безсимптомних хворих на СОVІD-19 (на позаминулому тижні було 317).

Виписались з лікарні після завершення лікування 89 пацієнтів (було 71).

Кількість хворих на коронавірус, що станом на ранок 8 листопада знаходяться на лікуванні у Новокаховській ЦМЛ, становить 122 особи, що на 11% менше ніж на позаминулому тижні (було 136).

Наразі у лікарні перебуває 45 хворих на пневмонію.

Нова Каховка, як і вся Херсонщина, знаходиться у «червоній» зоні адаптивного карантину. У громаді різко збільшується кількість захворівших на СОVІD-19, госпіталізованих та померлих від цієї хвороби.

Тому ще більш нагальною стає проблема пришвидчення вакцинування населення громади, особливо з груп ризику.

Нагадуємо, що дотримання маскового режиму, користування санітайзерами, соціальне дистанціювання при знаходженні у громадських місцях – залишаються основними попереджувальними заходами, що допоможуть кожному з нас уберегтись від інфікування.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!