У Новій Каховці визначились з датою проведення чергової сесії міської ради

15 жовтня 2020 року о 09.00 годині у великій залі засідань Новокаховської міської ради (просп.Дніпровський, 23, III поверх) скликається вісімдесят восьма чергова сесія міської ради 7-го скликання.

Про це редакції Online Нова Каховка повідомив начальник організаційного відділу ради Роман Пашкевич.

Згідно рішення міської ради № 3186 від 17.09.2020 року «Про проведення закритого пленарного засідання міської ради» вісімдесят восьма чергова сесія відбудеться в закритому режимі.

На розгляд сесії виносяться питання:

1.Депутатські запити.
2.Про внесення змін до міської Програми реалізації соціальної політики на 2020-2022 роки.
3.Про внесення змін до міської Програми для забезпечення виконання рішень суду управлінням праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради на 2018-2020 роки.
4.Про згоду на передачу до державної власності майна.
5.Про згоду на передачу до державної власності майна.
6.Про затвердження звіту про використання коштів резервного фонду міського бюджету за липень 2020 року.
7.Про затвердження звіту про використання коштів резервного фонду міського бюджету за серпень 2020 року.
8.Про внесення змін до Порядку проведення земельних торгів у формі аукціону на території міста Нова Каховка.
9.Про звіт Комісії по контролю за фактичним використанням землі на території міста Нова Каховка за IІІ квартал 2020 року.
10.Про доповнення переліку об’єктів приватизації на 2020 рік.
11.Про доповнення переліку об’єктів приватизації на 2020 рік.
12.Про визначення земельних ділянок несільськогосподарського призначення на території міста Нова Каховка, які плануються для передачі в оренду на земельних торгах.
13.Про затвердження проекту землеустрою щодо формування земельної ділянки комунальної власності, для подальшої передачі в оренду шляхом проведення аукціону.
14.Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність громадянам.
15.Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність громадянам.
16.Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність громадянам.
17.Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в оренду фізичній особі – підприємцю Дигало Івану Олексійовичу.
18.Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю «Завод пластмас».
19.Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю «Оскар-Т».
20.Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю «Санлайт НК».
21.Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю «Торг-Сервіс».
22.Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в постійне користування Комунальному підприємству «Міський водоканал».
23.Про затвердження проектів землеустрою та передачу земельних ділянок у власність громадянам, які є учасниками антитерористичної операції та операції об’єднаних сил.
24.Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянину, який є учасником антитерористичної операції та операції об’єднаних сил.
25.Про затвердження та передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення у власність громадянам які є учасниками антитерористичної операції та операції об’єднаних сил на території Дніпрянського старостинського округу Новокаховської міської територіальної громади.
26.Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність громадянам на території Дніпрянського старостинського округу Новокаховської міської територіальної громади.
27.Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянці на території Дніпрянського старостинського округу Новокаховської міської територіальної громади.
28.Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність громадянам на території Дніпрянського старостинського округу Новокаховської міської територіальної громади.
29.Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність громадянам на території Дніпрянського старостинського округу Новокаховської міської територіальної громади.
30.Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність громадянам на території Дніпрянського старостинського округу Новокаховської міської територіальної громади.
31.Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність громадянам на території Дніпрянського старостинського округу Новокаховської міської територіальної громади.
32.Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність громадянам на території Дніпрянського старостинського округу Новокаховської міської територіальної громади.
33.Про затвердження та передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення у власність громадянам на території Дніпрянського старостинського округу Новокаховської міської територіальної громади.
34.Про затвердження та передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення у власність громадянам на території Дніпрянського старостинського округу Новокаховської міської територіальної громади.
35.Про затвердження документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та передачу громадянам у власність на території Дніпрянського старостинського округу Новокаховської міської територіальної громади.
36.Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність громадянам на території Райського старостинського округу Новокаховської міської територіальної громади.
37.Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність громадянці Жежері Ганні Олександрівні на території Райського старостинського округу Новокаховської міської територіальної громади.
38.Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність громадянам на території Райського старостинського округу Новокаховської міської територіальної громади.
39.Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність громадянам на території Райського старостинського округу Новокаховської міської територіальної громади.
40.Про затвердження документації із землеустрою та передачі земельної ділянки у власність громадянці Волковій О.М. на території Козацького старостинського округу Новокаховської міської територіальної громади.
41.Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність громадянам на території Козацького старостинського округу Новокаховської міської територіальної громади.
42.Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність громадянам на території Козацького старостинського округу Новокаховської міської територіальної громади.
43.Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність громадянам на території Козацького старостинського округу Новокаховської міської територіальної громади.
44.Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельної ділянки в постійне користування Комунальному підприємству «Козацький багатогалузевий комбінат комунальних підприємств» на території Козацького старостинського округу Новокаховської міської територіальної громади.
45.Про затвердження документації із землеустрою та передачу у власність земельної ділянки на території с. Веселе Новокаховської міської територіальної громади.
46.Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо земельних ділянок, які плануються для передачі в оренду на земельних торгах.
47.Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою громадянам.
48.Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою та викуп земельних ділянок.
49.Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою щодо оформлення земель сільськогосподарського призначення громадянам, які є учасниками антитерористичної операції та операції об’єднаних сил.
50.Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою щодо оформлення земель сільськогосподарського призначення громадянам, які є учасниками антитерористичної операції та операції об’єднаних сил.
51.Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою громадянам на території Дніпрянського старостинського округу Новокаховської міської територіальної громади.
52.Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою громадянам на території Дніпрянського старостинського округу Новокаховської міської територіальної громади.
53.Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою громадянам на території Дніпрянського старостинського округу Новокаховської міської територіальної громади.
54.Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою громадянам на території Дніпрянського старостинського округу Новокаховської міської територіальної громади.
55.Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою громадянам на території Дніпрянського старостинського округу Новокаховської міської територіальної громади.
56.Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою громадянам на території Дніпрянського старостинського округу Новокаховської міської територіальної громади.
57.Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою громадянам на території Дніпрянського старостинського округу Новокаховської міської територіальної громади.
58.Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою громадянам на території Дніпрянського старостинського округу Новокаховської міської територіальної громади.
59.Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою щодо оформлення земель сільськогосподарського призначення громадянам на території Дніпрянського старостинського округу Новокаховської міської територіальної громади.
60.Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою щодо оформлення земель сільськогосподарського призначення громадянам на території Дніпрянського старостинського округу Новокаховської міської територіальної громади.
61.Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою громадянці Босовеч Наталі Сергіївні на території Райського старостинського округу Новокаховської міської територіальної громади.
62.Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою громадянам на території Райського старостинського округу Новокаховської міської територіальної громади.
63.Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою громадянам на території Райського старостинського округу Новокаховської міської територіальної громади.
64.Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою громадянам на території Райського старостинського округу Новокаховської міської територіальної громади.
65.Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою громадянам на території Райського старостинського округу Новокаховської міської територіальної громади.
66.Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою громадянам на території Райського старостинського округу Новокаховської міської територіальної громади.
67.Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою громадянину Єленєву Я.А. на території Козацького старостинського округу Новокаховської міської територіальної громади.
68.Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою громадянину Мартін О.І. на території Козацького старостинського округу Новокаховської міської територіальної громади.
69.Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою громадянам на території Козацького старостинського округу Новокаховської міської територіальної громади.
70.Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою громадянам на території Веселівського старостинського округу Новокаховської міської територіальної громади.
71.Про надання згоди щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва громадянину Бакуленку Владиславу Ігоровичу в межах Новокаховської міської територіальної громади.
72.Про об’єднання земельних ділянок фізичної особи Коробова Віктора Володимировича.
73.Про об’єднання земельних ділянок фізичної особи Хоменко Наталії Миколаївні.
74.Про погодження поновлення дії договору оренди землі громадянину Макарову Ігорю Валерійовичу.
75.Про оформлення договорів, які визначають розміщення та обслуговування тимчасових споруд.
76.Про припинення прав на землю, передачу землі в користування, та поновлення дії договорів користування земельними ділянками.
77.Про укладання договорів сервітуту для будівництва та обслуговування інженерних мереж.
78.Про дозвіл орендарю Українському товариству Мисливців та рибалок на передачу частини орендованої земельної ділянки в суборенду.
79.Про розірвання договору оренди земельної ділянки та погодження передачі земельної ділянки сільськогосподарського призначення на території Козацького старостинського округу Новокаховської міської територіальної громади.
80.Про передачу земельної ділянки комунальної власності в користування на території Козацького старостинського округу.
81.Про передачу сформованих земельних ділянок від Козацької селищної ради.
82.Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність з розстроченням платежу для здійснення підприємницької діяльності фізичній особі – підприємцю Антонову Сергію Івановичу.
83.Про викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність для здійснення підприємницької діяльності фізичною особою Василенко Світланою Вікторівною.
84.Про викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність для здійснення підприємницької діяльності фізичною особою – підприємцем Гарбаром Анатолієм Петровичем.
85.Про викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність для здійснення підприємницької діяльності фізичною особою Кузнецовим Вячеславом Вікторовичем.
86.Про викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність з розстроченням платежу для здійснення підприємницької діяльності фізичною особою – підприємцем Мелконяном Генрі Месниковичем.
87.Про викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність для здійснення підприємницької діяльності фізичною особою Новаковською Юлією Миколаївною.
88.Про викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність для здійснення підприємницької діяльності фізичною особою – підприємцем Хоменком Сергієм Вікторовичем.
89.Про згоду на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Нова Каховка зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення ОСББ «Сокіл НК».
90.Про дозвіл на передачу чайників.
91.Про затвердження нової редакції Положення про управління містобудування та архітектури Новокаховської міської ради.
92.Оголошення, звернення.