На адмінмежі Херсонщини з окупованим Кримом пройшли тренування протитанкових підрозділів (відео)

У Херсонській області на адмінмежі з окупованим Кримом тривають тренування протитанкових артилерійських та інженерних підрозділів ЗС України. Цього разу кілька підрозділів одночасно відпрацювали навчальні завдання у тісній взаємодії одне з одним. 

Про це редакції Online НК повідомили в прес-службі Командування Об’єднаних сил ЗСУ.

Як повідомив командувач ОС ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв, за легендою навчань, військовослужбовці мали спільними силами відбити спробу прориву ворожої бронетехніки на танконебезпечному напрямку.

«За лічені хвилини вони зайняли визначені позиції, розгорнули артустановки та почали встановлення мінних загороджень», — наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За його словами, було важко, але військові працювали в штатному режимі, спокійно і впевнено, як у бойовій обстановці. Водночас за вмілими злагодженими діями відчувалась щоденна напружена служба та значний досвід.

«Ці навички за вісім років війни кожним військовослужбовцем вже опановані, тож завдання виконуються чітко, впевнено та злагоджено. Вочевидь, що і в бойових умовах вони діятимуть так само ефективно і будуть прикривати небезпечні напрямки від реального противника», — підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Як повідомляла група «ІС», Командувач ОС ЗСУ Сергій Наєв біля адмінкордону з Кримом провів перевірку воїнів-десантників.